Słów kilka o wyposażeniu piekarni

Słów kilka o wyposażeniu piekarni

Biznes piekarniczo-cukierniczy to dość stabilna gałąź przemysłu. Smakowite wypieki kupić możemy w każdym sklepie spożywczym, w kawiarniach czy nawet na stacjach benzynowych. Aby tego typu produkty powstały potrzebne są odpowiednie maszyny dozujące, dekorujące oraz piece. Wszystkie tego typu urządzenia dostępne są w ofercie polskiej marki Hasborg. Czy istnieją urządzenia uniwersalne, które sprawdzą się zarówno w malutkiej, jak i dużej piekarni?

Co powinno znaleźć się w wyposażeniu każdej profesjonalnej cukierni?

To, w jakie maszyny należy wyposażyć zakład produkcyjny zależy przede wszystkim od jego wielkości oraz rodzaju wytwarzanych w nim produktów. W tych dużych i profesjonalnych firmach warto postawić na pełne linie przemysłowe dzięki którym powstaną wybrane rodzaje ciastek, oraz które zoptymalizują pracę zakładu. Jedną z niezbędnych maszyn w wyposażeniu piekarni jest automat dozujący.

Hasborg proponuje kilka tego typu maszyn, m.in. Triomax czy Quatromax. Urządzenia różnią się przede wszystkim ilością pojemników na ciasto lub nadzienie. czy dekorację. Z pomocą wspomnianych automatów powstaną eklery, muffiny, ciasteczka nadziewane i kilkukolorowe, pierniczki, bezy lub blaty biszkoptowe. Każdy z klientów zainteresowanych automatami dozującymi może także dobrać dodatkowe funkcje, np. gilotynę, stemplarkę czy strunę. W ten sposób możliwe jest spersonalizowanie urządzenia i maksymalne dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Zarówno Triomax, jak i Quatromax od Hasborg posiadają stałą łączność z serwisem poprzez moduł WiFi. Maszyny są wyposażone w najwyższej klasy komponenty znanych marek. Co więcej, urządzenia są łatwe w obsłudze i umożliwiają zapisywanie w pamięci autorskich receptur.

Skoro mamy urządzenia do formowania https://www.hasborg.pl/filtr/zastosowania/maszyny-formujace/24.html , przydałoby się także coś do dekoracji - posypki lub polewania. Hasborg proponuje klientom m.in. oblewarki do czekolady, kociołki do roztapiania czy posypywacze. Z ich pomocą powstaną rozmaite słodycze dekorowane właśnie czekoladą lub posypką w postaci kokosa, maku, sezamu czy cukru. To najnowocześniejsze maszyny, które działają bezawaryjnie i są energooszczędne. Co istotne, wspomniane maszyny mogą pracować zarówno samodzielnie, jak i jako elementy linii przemysłowej. Dzięki temu oblewarka lub posypywacz sprawdzi się w każdej cukierni bez względu na jej wielkość.

Kolejnym urządzeniem, jaki powinien znaleźć się w asortymencie piekarni jest oczywiście odpowiedni piec. Hasborg proponuje wysokiej jakości piec tunelowy, który wyróżnia się doskonałą izolacją cieplną. Produkt szybko osiąga ustaloną temperaturę i długo ją utrzymuje na stałym poziomie, dzięki czemu można zaoszczędzić energię. W konstrukcji pieca wykorzystano najtrwalszą stal nierdzewną oraz wysokiej klasy podzespoły renomowanych producentów. Piec przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania w profesjonalnych zakładach, wyposażonych w pełne linie przemysłowe.

Te i wiele innych urządzeń do wyposażenia piekarni marki Hasborg to najwyższej jakości maszyny, które mogą działać nieustannie i bezawaryjnie. Wybierając te urządzenia zainwestujesz w najwyższej klasy urządzenia, które rozwiną biznes i wygenerują zyski.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG - maszyny cukiernicze

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Zalety i zastosowanie worków big-bag

Zalety i zastosowanie worków big-bag

Moduły fotowoltaiczne zintegrowane z budynkiem — moduły BIPV

Moduły fotowoltaiczne zintegrowane z budynkiem — moduły BIPV

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?