Opinie o Biała Lilia sprzątanie grobów

Działkowa 113 lok.15,
05-808 Parzniew

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Groby bliskich to miejsca szczególne, które chce się utrzymać w dobrym stanie i porządku. Nie zawsze jednak jest to możliwe do wykonania samemu. Często wiek, stan zdrowia lub odległość od cmentarza nie pozwalają na samodzielną opiekę nad miejscem spoczynku najbliższej osoby. Warto wtedy zwrócić się do firmy, która w tym pomoże. Biała Lilia świadczy usługi z zakresu sprzątania i czyszczenia grobów na terenie warszawskich cmentarzy. Zajmuje się profesjonalnym myciem nagrobków, porządkowaniem otoczenia oraz ich dekoracją. Można się do niej zwrócić także w sprawie renowacji liter nagrobnych czy sprzątania po pogrzebie. Dla pracowników Białej Lilii najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego realizowane są także niestandardowe prośby, takie jak montaż ławeczki czy zamówienie mszy. Ponadto prace przy nagrobkach są dokumentowano, a ich efekty w formie zdjęć wysyłane do zleceniodawcy. W ten sposób ma on stałą kontrolę nad stanem miejsca spoczynku bliskiej osoby.

Biała Lilia to firma zapewniająca profesjonalną opiekę nad grobami w całej Polsce. Nasza oferta skupia się na osobach, które z przyczyn losowych nie mają możliwości należycie zainteresować się grobami swoich krewnych. Klienci mogą wybierać spośród wielu interesujących pakietów naszych usług. W ich skład wchodzi: pakiet brązowy, pakiet srebrny oraz pakiet złoty. W ramach pakietu brązowego oferujemy m.in. sprzątanie nagrobków z okazji rocznicy urodzin i śmierci, sprzątanie nagrobków z okazji Święta Zmarłych, a także zapalanie znicza prz każdej wizycie. Pakiet srebrny dotyczy usługi sprzątania z okazji Świąt Wielkanocnych oraz Święta Zmarłych, odśnieżania na Święta Bożego Narodzenia oraz zapalenia znicza podczas każdej wizyty na grobie. W ramach złotego pakietu oferujemy obsługę całoroczną. W skład usługi wchodzą: sprzątanie co miesiąc, mycie i sprzątanie z okazji świąt Bożego Narodzenia (odśnieżanie), Wielkanocy oraz Święta Zmarłych. Standardowo, przy każdej wizycie zapalany jest także znicz. Można także spersonalizować indywidualną usługę i połączyć ją z pakietem, ale też opracować jednostkową ofertę.

Zweryfikuj inne źródła gdzie znajdziesz informację na temat  Profesjonalna opieka nad grobami Biała Lilia:


Sprzątanie grobów Biała Lilia poza usługami dostępnymi w klasycznej ofercie zajmuje się także renowacją liter, sprzątaniem po pogrzebach, sprzątanie po uroczystościach pogrzebowych rozkładniem kwiatów i wieńców oraz zapalaniem zniczy i lampionów. Firma Biała Lilia świadczy kompleksowe usługi w całej Polsce, w miastach takich jak Rzeszów, Lublin, Warszawa, Poznań, Krakowie i Łodzi i wielu innych. Odległe miejsce pochówku, choroba, podeszły wiek, i mnóstwo innych sytuacji składa się na brak możliwości należytej opieki nad grobami bliskich. Biała Lilia oferuje taką możliwość, za pomoca której grobowce rodziny i bliskich zawsze będą czyste, zadbane i nie pozostawione same sobie. Zapoznaj się z ofertą na www.biala-lilia.pl

Biała-Lilia Opieka nad grobami świadczy najwyższej jakości usługi, podparte zdobywane latami doświadczenie. Nasze realizacje są stale dokumentowane naszym Klientom w formie zdjęć. Oferowane usługi realizujemy w sposób kompleksowy, rzetelny i skrupulatny.

Sprawdź opinie o Biała Lilia sprzątanie grobów (5)

Marcin

2019-11-28 11:36:31

Adres IP:

*.*.*.67

Ostatnio zwróciłem się w sprawie renowacji liter na nagrobku mojej mamy. Wszystko szybko wykonali i z dbałością o szczegóły. Polecam.

ocena

5
Janina

2019-09-11 12:56:17

Adres IP:

*.*.*.28

Korzystałam ostatnio z usług tej firmy, zamontowali ławkę przy grobie mojego mężna. Bardzo dziękuję. Polecam.

ocena

5
Edyta

2019-09-06 17:41:22

Adres IP:

*.*.*.29

Współpraca z firmą Biała Lilia układa się bardzo dobrze. Usługi wykonane zawsze na czas i zgodnie z oczekiwaniami.

ocena

5
Maria

2019-04-30 12:21:06

Adres IP:

*.*.*.43

Firma godna zaufania. Jakość świadczonych usług na bardzo dobrym poziomie.

ocena

5
Zygmunt

2019-03-23 16:09:19

Adres IP:

*.*.*.183

Grób zawsze czysty i otoczenie wokół również. Widać, że dbają o groby jak ktoś nie może. Zawsze dostaję zdjęcie-relacje z wykonywanych prac. Polecam.

ocena

5

Inne firmy

Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

Średnia Ocena

5/5
Rad-Pol Katowice meble włoskie

Al. Roździeńskiego 201
40-315 Katowice

Średnia Ocena

5/5
Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Producent opakowań kartonowych MasterPack

Super jakość opakowań do pakowania odzieży.

Gośka

Średnia Ocena

5/5

Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Na wysoką jakość wyrobów wpływa bogate doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza PZL Mielec. Profesjonalizm!

Mariusz

Średnia Ocena

5/5

Softnetium profesjonalne strony www

Super kontakt przez cały okres realizacji projektu, jasne i konkretne warunki umowy współpracy.

Robert

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Doradztwo regulacyjne Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Prawne aspekty rejestracji działalności online

Prawne aspekty rejestracji działalności online

Jak prawidłowo rozliczać dochody z działalności online?

Jak prawidłowo rozliczać dochody z działalności online?

Dlaczego warto organizować Zieloną Szkołę?

Dlaczego warto organizować Zieloną Szkołę?