Opinie o Doppler Instytut skleroterapia Warszawa

Josepha Conrada 24,
01-922 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Doppler Instytut to warszawska klinika flebologii, która powstała w celu zapewnienia pacjentem kompleksowej opieki w zakresie diagnostyki, leczenia, a także profilaktyki chorób żył. We wspomnianej klinice pracują wyłącznie wykwalifikowani flebolodzy oraz doświadczony zespół lekarzy o innych specjalizacjach, np. interniści, ginekolodzy, endokrynolodzy oraz inni, dzięki czemu w każdym przypadku przeprowadzane działania są kompleksowe. Pacjenci decydujący się na leczenie w Doppler Instytut mogą liczyć na opiekę na najwyższym poziomie, poza tym wszyscy lekarz dostępni są w jednym miejscu.

Dużą popularnością w Doppler Instytut cieszy się nowoczesny i małoinwazyjny zabieg skleroterapii, który polega na podaniu do światła naczynia krwionośnego substancji chemicznej, dzięki której naczynie ulega podrażnieniu, co skutkuje jego wchłonięciem, a następnie pełnym zamknięciem. Skleroterapia Warszawa to zabieg, który jest polecany przede wszystkim pacjentom, którzy zmagają się z niewydolnością żylną o mniejszym i/lub średniej wielkości kalibrze. Zabieg skleroterapii wykonywany w Doppler Instytut cieszy się wysoką skutecznością i maksymalnym bezpieczeństwem. W Doppler Instytut wykonywane są również zabiegi laserowe, zabiegi klejowe, jak również fale radiowe — oczywiście w wymagających tego przypadkach przeprowadzane są również klasyczne operacje zamykania niewydolnych żył. W Doppler Instytut pacjent prowadzony jest od momentu diagnozy, przez pełen zakres leczenia aż po kontrolę i rehabilitację pozabiegową oraz profilaktykę chorób naczyniowych.

 

Klinika Angiochirurgia-Naczyniowa dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych. Filozofią działania   Centrum Flebologii w Warszawie Doppler Instytut jest pełne zaangażowanie oraz kompleksowość opieki nad pacjentami problemami flebologicznymi przez dobrze wyszkolonego i doświadczonego zespołu flebologów składający się z grupy medyków, których łączy pasja do Flebologii.   Centrum Chirurgii Naczyniowej DopplerInstytut łączy wiedza i doświadczenie lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów jak również ciepłe podejście do pacjenta, który zostanie otoczony niezbędną opieką.   Centrum Flebologii Doppler Instytut skupia specjalistów niezbędnych do leczenia chorób naczyń krwionośnych takich jak chirurdzy naczyniowi, specjaliści inwazyjnej radiologii, specjaliści od kardiologii, chirurdzy plastyczni, interniści, specjaliści ginekologii, dzięki którym  Centrum Flebologii w Warszawie dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych jest w stanie pomóc każdej grupie pacjentów.

Zobacz ciekawe katalogi   Kliniki chirurgii naczyniowej www.dopplerinstytut.pl:


Klinika Angiochirurgii Doppler Instytut   zaprasza pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, oraz w soboty od 9:00 do 14:00, długie godziny otwarcia  dają możliwość umówienia się na wizytę o różnych godzinach w ciągu dnia. Klinika znajduje się na ul. Josepha Conrada 24 Warszawa. Kontakt telefoniczny 22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki, która fachowo zajmie się problemami np. żylaki, przewlekłą niewydolnością żylną lub obrzękiem tłuszczowym, Klinika Flebologiczna https://www.dopplerinstytut.pl to dobre miejsce dla Ciebie.

Przypisy artykułów chirurgii naczyniowej dla z zewnętrznych stron www:


Doppler Instytut Warszawski Instytut Naczyniowy to klinika kompleksowego leczenia nóg, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 i w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy pacjent zmagający się z niewydolnością żylną i innymi chorobami żył, a także zmagający się z obrzękiem tłuszczowym będzie mógł umówić się na wizytę do wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy flebologów.
W Doppler Instytut dla lekarzy flebologów najważniejsze jest dobro oraz komfort podopiecznych, dlatego lekarze tam pracujący wciąż poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez światowe ośrodki flebologiczne.

Sprawdź opinie o Doppler Instytut skleroterapia Warszawa (5)

Ania Małek

2023-01-19 14:37:09

Adres IP:

*.*.*.49

Polecam mgr Monika Cygler z Klinika Flebologii Warszawa - Doppler Instytut. Cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj, po zabiegu profesjonalna opieka, dbają o pacjenta. Klinika Flebologii Warszawa pomaga skutecznie zwalczyć problem żylaków, miejsce godne polecenia.

ocena

5
Zofia

2022-05-28 13:31:02

Adres IP:

*.*.*.21

Bardzo dobrze przeprowadzone leczenie. Doppler Instytut jak zawsze niezastąpiony.

ocena

5
Magdalena

2022-02-15 10:25:07

Adres IP:

*.*.*.67

Skleroterapia przeprowadzona w Doppler Instytut przyniosła znakomite efekty. Polecam!

ocena

5
Dorota

2022-01-22 17:35:04

Adres IP:

*.*.*.52

Bardzo dobrze postawiona diagnoza, a następnie przeprowadzone leczenia. Zabieg bardzo mi pomógł.

ocena

5
Sylwia

2021-12-22 16:29:16

Adres IP:

*.*.*.67

Świetni specjaliści z indywidualnym podejściem do pacjentów. Skleroterapia wykonana bezboleśnie i z świetnym efektem.

ocena

5

Inne firmy

DMD-biuro Rzeszów

Al. Sikorskiego 2
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
SEONETIUM Agencja Marketingowa

Goździkowa 14A/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
PFR - kredyty dla firm Podkarpacie

Króla Kazimierza 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Tonery DMD

Zadowolenie na 100%.

Iza

Średnia Ocena

5/5

dr Łukasz Paluch

Dr Paluch doskonale zna się na leczeniu wszelkich chorób żył.

Brygida

Średnia Ocena

5/5

Zakład Kamieniarski Piotr Socha

Duży wybór spośród gotowych projektów, zamówiony grobowiec został wykonany zgodnie z wszystkimi ustaleniami.

Paweł

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Tunele Foliowe Lemar

Al. Gen. L. Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Maszyny pakujące LS TECH

Pstrągowa 218
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble ADA internetowy sklep meblowy

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

W jaki sposób można drukować na kopertach?

W jaki sposób można drukować na kopertach?

Organizacja wesela na Podkarpaciu

Organizacja wesela na Podkarpaciu

Wyjątkowe meble w stylu włoskim!

Wyjątkowe meble w stylu włoskim!