Opinie o Flebolog - chirurg naczyniowy Warszawa

Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Chirurg naczyniowy, który jest autorem nowoczesnej techniki umożliwiającej przywrócenie pacjentowi pięknych i gładkich nóg bez żylaków i pajączków. Dla doktora leczenie zmian żylnych jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Lekarz Flebolog wiedzę oraz doświadczenie zdobywał studiując na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, jak również studiował w USA.  Flebolog posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu żylaków. Jest profesjonalistą w dziedzinie flebologii , który nie tylko sam edukuje się na arenie międzynarodowej, ale również szkoli lekarzy z całej Polski, prowadząc seminaria z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie diagnostyki dopplerowskiej, lasera wewnątrznaczyniowego, a także kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej.


Odwiedź ciekawe internetowe wizytówki:
Chirurg naczyniowy Warszawa
Flebolog


Pierwsza wizyta u lekarza flebologa to połączenie wywiadu z pacjentem, z kompleksowym badaniem USG Doppler żył kończyn dolnych, dzięki któremu lekarz zbada ogólną kondycję układu żylnego. Do flebologa warto umówić wizytę, gdy tylko zauważymy u siebie niepokojące objawy, nawet młode osoby zmagają się z niewydolnością żył, które będą potrzebować zabiegu. Wizyty u flebologa nie ma dolnej ani górnej granicy wieku pacjenta.

Sprawdź inne internetowe katalogi:

Jakimi chorobami zajmuje się lekarz flebolog?
Lekarz flebolog Warszawa
Flebolog Warszawa


Chirurg naczyniowy przyjmuje na al. Jana Pawła II 11A w Klinice Flebologii Warszawa zlokalizowanej w Warszawie. Wizytę u znanego lekarza flebologa może odbyć się również w formie konsultacji online , których termin należy wcześniej zarezerwować z asystentką dra. Nawet na pierwszej wizycie u lekarza flebologa możliwe jest wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków poprzedzonego wcześniejszą konsultacją z lekarzem.  Lekarz flebolog z chęcią pokazuje się rezultaty przeprowadzanego przez siebie leczenia na mediach społecznościowych w formie relacji TikTok oraz postów na Instagram, czym w dużej mierze powiększa zainteresowanie problemem niewydolności żylnej wśród publiczności w młodszym wieku, tak często leceważącej ten problem.

 

Klinika Flebologii Warszawa wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość i perfekcjonizm — flebolog zajmuje się kompleksowym i niezwykle skutecznym leczeniem chorób żył. Podejście małoinwazyjne, które odbywa się poza salą operacyjną i umożliwia pacjentowi niemal natychmiastowy powrót do swoich codziennych aktywności. Choroby żylne najczęściej dotyczą pacjentów w różnym wieku — ogromną rolę odgrywa tutaj podłoże genetyczne, jak również czynniki zewnętrzne.

 

Klinika Flebologii Warszawa to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zarówno zlikwidować swoje niedoskonałości i spowolnić procesy starzenia się, a także poradzić sobie z problemami układu żylnego w postaci żylaków czy nieestetycznych pajączków. Klinika zlokalizowana w Warszawie to miejsce, w którym każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie profesjonalną i fachową opiekę. Kadra Kliniki Flebologii Warszawa składa się z wykwalifikowanego i doświadczonego personelu: lekarza flebologa, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego oraz pielęgniarek, które dbają o komfort oraz bezpieczeństwo pacjentów. Pracownicy kliniki dbają o zapewnienie klientowi odpowiedniego klimatu, który gwarantuje mu maksymalny komfort pobytu.

W przypadku medycyny estetycznej w Klinika Flebologii Warszawa wykonywane są przede wszystkim zabiegi umożliwiające usunięcie niedoskonałości wpływających na naszą pewność siebie oraz na poczucie naszej wartości. Decydując się na wizytę w klinice pacjent ma pewność, że każdy zabieg jest wykonywany przez dyplomowego lekarza medycyny estetycznej, który w swojej pracy korzysta wyłącznie z certyfikowanych preparatów, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Do najchętniej wykonywanych zabiegów w klinice z pewnością można wymienić zabiegi na twarz w postaci peelingów medycznych i mezoterapii skóry oraz toksyny botulinowej. Co więcej, pani doktor wykonuje również zabiegi na oczy oraz całe ciało, jak również wykonuje zabiegi wspomagające terapię włosów.


Sprawdź opinie o Flebolog - chirurg naczyniowy Warszawa (2)

Janka

2022-04-16 15:09:16

Adres IP:

*.*.*.309

Polecam, pozbyłam się pajączków na dobre.

ocena

5
Martyna

2022-04-02 15:08:20

Adres IP:

*.*.*.830

Zabieg przeprowadzony bezboleśnie i ze świetnymi rezultatami. Jestem zachwycona wizytą.

ocena

5

Inne firmy

HASBORG - maszyny cukiernicze

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Producent kantówki okiennej RICHD.ANDERS

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

5/5
Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Akcesoria.meble.pl - sklep online

Lubię ekonomiczne rozwiązania dlatego zawsze staram się znaleźć w sklepie jakiś tańszy zamiennik części którą chce wymienić. Dobre ceny.

Łucjan

Średnia Ocena

5/5

Klasyczne meble Rad-Pol

Serdecznie polecam firme Rad-Pol. Meble sa wykonane z wysokiej jakosci materialow, starannie. Sa bardzo efektowne. Osboscie zakupilam...

ania

Średnia Ocena

5/5

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria adwokacka

Współpracuję z kancelarią od kilku już lat i jestem bardzo zadowolony,że podjąłem taką decyzję. Z pomocą kancelarii udało mi się...

Jan

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Ekskluzywne meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Planowanie wesela w hotelu - jak skutecznie budżetować wydarzenie?

Planowanie wesela w hotelu - jak skutecznie budżetować wydarzenie?

Wybór rozrywki na weselu w hotelu: DJ, Zespół muzyczny czy inne opcje?

Wybór rozrywki na weselu w hotelu: DJ, Zespół muzyczny czy inne opcje?

Magiczne plenerowe wesele w hotelu: świeże powietrze dla zakochanych

Magiczne plenerowe wesele w hotelu: świeże powietrze dla zakochanych