Opinie o HASBORG - maszyny cukiernicze

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 35 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Producent maszyn piekarniczych HASBORG to marka uznana na całym świecie. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu swoich specjalistów, firma zyskała status jednej z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Firma Hasborg jest właścicielem nowoczesnym i doskonale wyposażonym zakładem produkcyjnym, w którym opracowywane są najwyższej klasy wyposażenie do cukierni i piekarni. Baza firmy znajduje się w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. Na ofertą producenta składają się  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz wiele innych niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni i cukierni.

Odwiedź pozostałe katalogi  HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych:
HASBORG producent maszyn cukierniczych
Producent maszyn cukierniczych HASBORG
Maszyny cukiernicze Hasborg - piece tunelowe
Producent maszyn cukierniczych HASBORG

Hasborg producent maszyn piekarniczych
Piece tunelowe Hasborg

 

Maszyny do wypiekania ciastek proponowane przez markę są najnowocześniejszymi urządzeniami, dzięki którym możliwa jest produkcja wielu rodzajów ciasteczek. Jedną z nich jest TRIOMAX III. To maszyna, która służy do produkcji wypieków mających różne kształty czy długości. Urządzenie to daje możliwość pracy z ciastami piernikowymi, kruchymi, parzonymi, biszkoptowymi czy bezowymi. Z jego pomogą powstają ciasteczka dwu- i trzykolorowe, dekorowane, z nadzieniem, czy cięte struną lub gilotyną. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej i wyposażone jest w niezawodne podzespoły, pochodzące od znanych dostawców. TRIOMAX III może być serwisowany zdalnie, bezpośrednio od klienta.
Zaawansowany technologicznie piec tunelowy, to maszyna, która została wyposażona w cyfrowy panel sterujący oraz moduł oczyszczający taśmę. Produkt jest wysokiej klasy piecem konwekcyjnym, w którym zastosowano doskonałą izolację termiczną. Pozwala to na zachowanie maksymalnej potrzebnej ilości ciepła wewnątrz komór wypiekowych. Dzięki temu obniża się ilość zużytego gazu oraz energii. Piec tunelowy od HASBORG szybko się nagrzewa do odpowiedniej temperatury, co pozwala na optymalizację i zredukowanie kosztów produkcji.
Firma oferuje także kilka godnych uwagi maszyn przeznaczonych do polewania produktów czekoladą lub roztapiania czekolady. Wśród nich znajduje się oblewarka LUXOR. Maszyna ta przeznaczona jest do pracy z czekoladą, wyrobami czekoladopodobnymi czy pomadami. Urządzenie wyróżnia się estetyczną oraz solidną budową. Do jej powstania wykorzystano wysokiej jakości stal nierdzewną AlSl 304. Maszyna posiada wentylator odpowiadający za usuwanie nadmiaru czekolady, czujnik temperatury wody w płaszczu wodnym, a także mechanizm regulujący prędkość taśmy czy nadmuchu. Oblewarka LUXOR jest kompatybilna z tunelem chłodniczym CreaLine.
W ofercie marki HASBORG nie brakuje maszyn stanowiących elementy linii przemysłowych. Jednym z takich urządzeń jest TRIOMAX PREMIUM. Jej zadaniem jest dozowanie produktów od razu na taśmę pieca. Posiada ona wysokiej klasy podzespoły oraz 7 servo silników. Dodatkowo, maszyna wyposażona została w głowicę posiadającą walce zębate, przeznaczone do nadzień płynnych i półpłynnych. TRIOMAX PREMIUM jest urządzeniem wydajnym, niezawodnym i niezwykle nowoczesnym. Inną, godną uwagi maszyną kompatybilną z linią produkcyjną jest ROYAL ROLS. Jej głównym funkcją jest wytwarzanie ciasteczek kruchych, pierników wyciskanych z walca formującego, o różnych kształtach i wzorach. Maszyna wyposażona jest w doskonale dobrane podzespoły, które pozwalają na pracę ciągłą i niezawodną.

HASBORG jest marką, która oferuje najwyższej klasy urządzenia przeznaczone do profesjonalnego użytku w piekarniach i cukierniach. Dzięki nim możliwa jest produkcja smacznych, estetycznych i powtarzalnych ciasteczek i słodyczy. Wszystkie z urządzeń marki HASBORG powstają w zgodzie z naturą, są energooszczędne i pozwalają maksymalnie obniżyć koszty produkcji. Decydując się na wybór maszyn z oferty producenta inwestujesz w najlepsze na rynku urządzenia, które będą pracować ciągle i niezawodnie.


Producent maszyn cukierniczych HASBORG systematycznie ulepsza swoje maszyny, dostarczając swoim użytkownikom najlepsze produkty, pozwalające na wytwórstwo powtarzalnych, estetycznych i przepysznych słodyczy i ciasteczek. Przedsiębiorstwo posiada w ofercie bogaty wybór pełnych linii przemysłowych, a także poszczególnych urządzeń w postaci maszyn formujących ciastka i oblewarek do czekolady. Dostępne są tu bezawaryjne i energooszczędne piece tunelowe i obrotowe, mieszarki spiralne i oblewarki do czekolady. Dzięki nim powstaje szeroka gama ciastek i słodyczy, np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Zestawienie linków zewnętrznych dla Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG:
Jakie maszyny do wypieku ciastek przydadzą się w dużej cukierni?
Maszyny usprawniające pracę cukierni
Jakie maszyny do produkcji ciastek wybrać?
Najważniejsze elementy wyposażenia cukierni
Najważniejsze parametry pieca cukierniczego
Jak dbać o piec cukierniczy?
Wyposażamy cukiernię w linie do produkcji pierników

 


Wszystkie dostępne maszyny można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta poprzez wyposażenie w dodatkowe funkcje. Producent maszyn piekarniczych HASBORG produkuje zarówno linie produkcyjne dedykowane wyposażeniu dużych piekarni czy cukierni, jak i maszyny serii Mini, mieszczące się w niewielkich kuchniach hotelowych czy restauracyjnych.   Maszyny dostępne w ofercie producenta Hasborg są wyposażone w intuicyjny panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Stała łączność z serwisem pozwala na wprowadzanie aktualizacji ustawień lub napraw na odległość bez konieczności wyjazdu do klienta. HASBORG konstruuje sprawdzone, bezpieczne energooszczędne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 

HASBORG jest ulokowaną w Rakszawie/k. Rzeszowa firmą, która istnieje na rynku od wielu lat. Do specjalności przedsiębiorstwa należy produkcja najnowocześniejszych maszyn cukierniczych, piekarniczych oraz linii przemysłowych dla branży cukierniczej. Dzięki wszystkim tym aparaturom możliwe jest tworzenie ciastek piernikowych, kruchych, biszkoptowych czy bezowych. Historia marki HASBORG rozpoczęła się w 1997 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i inwestowaniu w najnowsze technologie, już po kilku latach od rozpoczęcia działalności, przedsiębiorstwo stało się marką globalną. Dziś, HASBORG jest nowocześnie wyposażoną fabryką, która zatrudnia świetnie wykwalifikowanych projektantów. Dzięki prowadzeniu proekologicznej polityki, firma każdego dnia pracuje na to, aby maksymalnie zoptymalizować produkcję i ograniczyć jej koszta. 

W ofercie marki HASBORG znajdują się automaty formujące, oblewarka do czekolady, tunele chłodzące czy blaty biszkoptowe. Wszystkie z maszyn pochodzących z asortymentu producenta przeznaczone są do profesjonalnego użytku. Sprawdzą się w każdej cukierni, piekarni, hotelu czy sklepie. Niektóre z proponowanych przez HASBORG urządzeń mają kompaktowe wymiary. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w nawet bardzo małych pomieszczeniach. Jedną z takich właśnie, niewielkich, maszyn jest Baby Maxdrop 400. Jest ona niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu umożliwia produkcję ciastek na zapleczu kuchni hotelowej.
Obudowa maszyny wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Produkt jest w pełni energooszczędny i daje możliwość wprowadzania do pamięci urządzenia własnych receptur. Dzięki możliwości zdalnego serwisu, diagnozowanie usterek może mieć miejsce na odległość w czasie rzeczywistym. 

Na szczególną uwagę zasługuje także nowoczesny tunel chłodniczy. Produkt jest kompatybilny z oblewarką Luxor. Zadaniem urządzenia jest chłodzenie ciastek oblanych czekoladą lub polewą czekoladową. Dzieje się to za sprawą zimnego powietrza, które krąży w kanałach w zamkniętym obiegu. Obudowa maszyny wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz paneli syntetycznych, które spełniają wselkie normy sanitarne wymagane do tego, aby dopuścić tworzywo do użytku w produkcji wyrobów spożywczych. Tunel jest w pełni energooszczędny. Ponadto, urządzenie gwarantuje możliwość kontroli i regulacji temperatury chłodzenia. 

Te w wiele innych urządzeń piekarniczych i cukierniczych, znajdują się w bogatej ofercie polskiej marki HASBORG. Jeśli szukasz bezpiecznych, innowacyjnych oraz funkcjonalnych maszyn do wyposażenia cukierni - wybór może być tylko jeden. Urządzenia produkowane przez HASBORG bez wątpienia spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Zautomatyzują pacę Twojej cukierni oraz umożliwią produkcję pysznych oraz smakowicie wyglądających ciastek.

 

 

HASBORG to nowoczesny zakład produkcyjny, który specjalizuje się w projektowaniu zaawansowanych technologicznie maszyn do produkcji ciastek. Początki przedsiębiorstwa sięgają 1997 roku. Poprzez wieloletnią obecność na rynku, firma stała się jednym ze światowych liderów. Każda z maszyn znajdujących się w ofercie producenta zbudowana jest z solidnych materiałów, ma stabilną konstrukcję i wyposażona jest w najwyższej klasy podzespoły i funkcje.


HASBORG proponuje szeroki wybór maszyn i urządzeń przeznaczonych do użytku w piekarniach i cukierniach. Automaty są energooszczędne i posiadają wbudowany moduł WiFi, który umożliwia zdalną diagnostykę urządzeń lub zmianę ich parametrów bez konieczności dojazdu do klienta. Wybierając produkty marki HASBORG inwestujesz w najwyższej klasy maszyny, które są bezawaryjne i pozwalają tworzyć smaczne, powtarzalne oraz wysoce estetyczne ciastka.
Na szczególną uwagę zasługuje wielofunkcyjna i innowacyjna maszyna do formowania ciastek - Quatromax. Urządzenie pozwala wytwarzać wiele rodzajów ciastek, np. jedno- i dwukolorowe z dekoracją lub bez, pierniki, bezy, eklery, groszek ptysiowy czy blaty biszkoptowe. Automat może pracować zarówno samodzielnie jak i z piecem tunelowym. Cechą charakterystyczną Quatromax są cztery specjalne zbiorniki: dwa na ciasto (w dwóch kolorach) i dwa na nadzienie lub dekorację. Maszyna dostosowana jest do pracy z ciastem kruchym, parzonym, piernikowym, kokosowym czy muffinami. Przy pomocy struny, migawki, wałka spłaszczającego czy stemplarki można z łatwością zwiększyć możliwości urządzenia. Quatromax przeznaczony jest do profesjonalnego użytku w piekarniach i cukierniach. Dzięki niemu praca stanie znacznie bardziej efektywna, a produkty różnorodne.

Sprawdź opinie o HASBORG - maszyny cukiernicze (35)

Materna

2022-11-18 15:18:56

Adres IP:

*.*.*.67

Polecam producenta Hasborg, wyposażenie najwyższej jakości, zakupiliśmy maszyny cukiernicze Quatromax oraz MAXdrop. Maszyny są wydajne, to rozwiązanie na długie lata. Polecam!

ocena

5
Natalia M.

2021-12-14 16:14:05

Adres IP:

*.*.*.42

Mam bardzo dobrą ocenę na temat tej firmy. Hasborg jest najlepszą firmą produkującą maszyny do profesjonalnych cukierni.

ocena

5
Ania

2021-10-18 19:08:51

Adres IP:

*.*.*.73

Polecam firmę Hasborg produkującą maszyny cukiernicze. Mam w swojej cukierni kilka ich maszyn i bardzo dobrze się z nimi współpracuje.

ocena

5
Antek

2021-09-10 18:11:29

Adres IP:

*.*.*.89

Polecam tunel chłodniczy od Hasborg.

ocena

5
Patryk

2021-09-08 08:43:24

Adres IP:

*.*.*.76

Jestem zadowolony z zakupu Baby Maxdrop 400, działa świetnie.

ocena

5
Piotrek

2021-06-11 19:07:46

Adres IP:

*.*.*.25

Najlepsza jakość urządzeń cukierniczych. Polecam serdecznie.

ocena

5
Ewa

2021-04-08 14:19:51

Adres IP:

*.*.*.23

Solidna jakość. Polecam te maszyny cukiernicze.

ocena

5
Tomasz

2021-04-06 14:10:29

Adres IP:

*.*.*.21

Solidne podejście do klientów. Polecam!

ocena

5
Janusz

2021-03-30 13:57:40

Adres IP:

*.*.*.55

Jakość jest znakomita. Hasborg oferuje profesjonalny sprzęt. Widać różnicę w jakości wypieków.

ocena

5
Dorota

2021-03-14 18:47:53

Adres IP:

*.*.*.42

Najlepsze maszyny cukiernicze Hasborg.

ocena

5
Dominika

2021-03-14 17:16:25

Adres IP:

*.*.*.35

Wysoka jakość urządzeń gastronomicznych.

ocena

5
Kamila

2021-03-13 18:45:44

Adres IP:

*.*.*.78

Jak najbardziej polecam. Świetna jakość i cena.

ocena

5
Dorota

2021-03-11 13:52:49

Adres IP:

*.*.*.25

Stabilne maszyny, sprawdzają się już od kilku miesięcy.

ocena

5
Sylwia

2021-03-10 18:04:43

Adres IP:

*.*.*.42

Bardzo dobre ceny i świetna jakość.

ocena

5
Agata

2021-03-09 14:57:25

Adres IP:

*.*.*.65

Polecam! Bezawaryjny sprzęt cukierniczy.

ocena

5
Ewa

2021-03-07 17:47:54

Adres IP:

*.*.*.42

Chętnie mogę polecić te maszyny piekarnicze. Firma Hasborg zna się na rzeczy.

ocena

5
Anna

2021-02-19 20:56:00

Adres IP:

*.*.*.29

Posiadam pozytywną opinię na temat firmy Hasborg.

ocena

5
Paulina

2021-02-11 21:54:54

Adres IP:

*.*.*.32

Wysoka jakość urządzeń cukierniczych.

ocena

5
Monika

2021-02-10 18:09:05

Adres IP:

*.*.*.52

Serdecznie polecam. Miła obsługa i zakup trafiony w dziesiątkę. Maszyny działają bezbłędnie.

ocena

5
Maria S.

2021-01-27 21:05:19

Adres IP:

*.*.*.96

Korzystam z urządzeń od dwóch lat, niezmiennie polecam!

ocena

5
Monika

2021-01-10 18:43:06

Adres IP:

*.*.*.21

Polecam. Maszyny doskonale się sprawują już od długiego czasu i nic się z nimi nie dzieje.

ocena

5
Natalia

2020-12-11 19:22:04

Adres IP:

*.*.*.25

Wyposażenie mojej cukierni składa się ze sprzętów marki Hasborg, jakość godna polecenia.

ocena

5
Krzysztof

2020-06-22 11:15:50

Adres IP:

*.*.*.62

Firma prowadzi sprawny serwis i profesjonalną obsługę klienta, którzy mnie jeszcze nigdy w żadnej sytuacji nie zawiedli. Polecam.

ocena

5
Robin Nowak

2020-06-11 10:59:26

Adres IP:

*.*.*.90

Korzystam min. z oblewarki do czekolady tego producenta i jestem bardzo zadowolony - urządzenia mają duże możliwości ustawień co jest pomocne z różnorodnej produkcji.

ocena

5
Olaf

2020-05-21 17:24:31

Adres IP:

*.*.*.105

Profesjonalne urządzenia - energooszczędne, mało awaryjne i doskonałe jeśli o utrzymanie czystość chodzi. Polecam HASBORG.

ocena

5
Mirosław

2020-04-29 10:13:44

Adres IP:

*.*.*.72

Urządzenia spełniają moje oczekiwania aż ponadto, są proste w obsłudze jak i samym utrzymaniu. Doskonała inwestycja.

ocena

5
Ania

2020-04-21 09:17:49

Adres IP:

*.*.*.89

Polecam Baby Maxdrop 400 - to świetne urządzenie, programowanie własnych receptur daje nieskończone możlowości.

ocena

5
Justyna

2020-03-19 21:19:26

Adres IP:

*.*.*.44

Polecam wszystkim maszynę Baby Maxdrop 400!

ocena

5
Zuber K.

2020-03-19 07:50:15

Adres IP:

*.*.*.113

Serwis, obsługa klienta, wprowadzenie do pracy z zakupionymi urządzeniami. Wszystko oceniam jako wysoko profesjonalne działania.

ocena

5
Dorota

2020-03-08 16:55:47

Adres IP:

*.*.*.37

Polecam automaty formujące, bardzo dobrze się sprawdzają.

ocena

5
Anna

2019-11-27 15:27:35

Adres IP:

*.*.*.48

Sprzęt jest bezawaryjny, sprawdza się w mojej działalności. Duży plus za kontakt z klientem.

ocena

5
Justyna

2019-06-29 18:42:10

Adres IP:

*.*.*.38

W mojej małej cukierni posiadam maszynę w wersji mini i jest w zupełności wystarczająca. Bardzo wydajna i niezwykle prosta w obsłudze. Szczerze polecam.

ocena

5
Ireneusz

2019-03-22 21:52:59

Adres IP:

*.*.*.49

Współpraca z firmą Hasborg od początku układa się bez najmniejszych problemów. Maszyny bardzo usprawniły pracę w mojej piekarni. Polecam.

ocena

5
Elżbieta

2018-08-23 06:32:18

Adres IP:

*.*.*.60

Szczerze polecam firmę. Maszyny sprawdzają się nawet w małych przedsiębiorstwach.

ocena

5
Sławek

2018-03-05 21:34:39

Adres IP:

*.*.*.45

Maszyny sprawują się bez zarzutu. Firma godna polecenia.

ocena

5

Inne firmy

Sharp Optimised University - Interaktywna dydaktyka


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Producent kantówki okiennej RICHD.ANDERS

Bezkonkurencyjna firma z Podkarpacia. Robiłem wiele zamówień i wszystko przyjeżdżało do mnie tak jak trzeba.

Marek Ł

Średnia Ocena

5/5

HASBORG - maszyny cukiernicze

Jakość jest znakomita. Hasborg oferuje profesjonalny sprzęt. Widać różnicę w jakości wypieków.

Janusz

Średnia Ocena

5/5

PFR - kredyty dla firm Podkarpacie

Polecam wszystkim przedsiębiorcom.

Ada

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Ekskluzywne meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Planowanie wesela w hotelu - jak skutecznie budżetować wydarzenie?

Planowanie wesela w hotelu - jak skutecznie budżetować wydarzenie?

Wybór rozrywki na weselu w hotelu: DJ, Zespół muzyczny czy inne opcje?

Wybór rozrywki na weselu w hotelu: DJ, Zespół muzyczny czy inne opcje?

Magiczne plenerowe wesele w hotelu: świeże powietrze dla zakochanych

Magiczne plenerowe wesele w hotelu: świeże powietrze dla zakochanych