Opinie o M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria adwokacka

Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. to zespół adwokatów i radców prawnych dysponujących wysokimi kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem. Usługi, które oferuje kancelaria, świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm i zaangażowanie dla każdej, pojedynczej sprawy jest powodem dla którego firma jest godna polecenia. Uzyskasz tutaj pomoc w różnych sprawach z zakresu wielu gałęzi prawa. Potrzebny ci doświadczony prawnik? Rzeszów jest miastem, gdzie znajdziesz wielu rzeczoznawców. Jeżeli jednak zależy ci na fachowej i profesjonalnej obsłudze, to M. Wojciechowska i Wspólnicy będzie najrozsądniejszym wyborem. Wiedza i doświadczenie, jakim dysponuje każdy z prawników pozwala dla każdej osoby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Na potwierdzenie swojego profesjonalizmu kancelaria może pochwalić się wieloma sukcesami, które posiada na swoim koncie, w postaci wygranych spraw sądowych oraz zrealizowanych projektów.

Kancelaria Adwokacka M. Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie oraz Przemyślu świadcząca usługi prawne posiadająca siędzibę w Rzeszowie przy ulicy Mochnackiego 25/3 na pierwszym piętrze w budynku z wygodnym parkingiem. Zajmuje się pomocą prawną oraz kompleksowymi usługami adwokackimi z prawa pracy oraz prawa cywilnego. Adwokacka kancelaria Wojciechowska i wspólnicy w Rzeszowie szczególnie specjalizuje się w prawie inwestycyjnym i budowlanym, prawie pracy, prawie cywilnym, prawie nieruchomości i wielu innych. Dzięki swojej kompleksowości jest w stanie pomagać wielu klientom świadcząc profesjonalne porady albo prowadząc sprawy w ich imieniu

Zobacz pozostałe internetowe katalogi Prawnik Rzeszów dla Małgorzata Wojciechowska Kancelaria Rzeszów:

 

Prawnicza kancelaria Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Doświadczony skład Prawników oraz Aplikantów w każdej gałęzi prawa umożliwia prowadzenie spraw klientów na zdalnie. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria prawnicza Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy z siedzibą w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz skutecznie reprezentuje zleceniodawcę na sali sądowej. Jeżeli szukasz doświadczonego prawnika to zgłoś sie do  Kancelaria Prawna M. Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie.

Wyznaczone standardy, które obowiązują w Kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k z siedzibą w Rzeszowie są unowocześniane, ma to na celu świadczenie usług oraz spersonalizowane wykonywanie usług, z których klient będzie zadowolony.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na stronie internetowej https://kancelaria-rzeszow.com.pl/

Sprawdź opinie o M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria adwokacka (4)

Janusz

2020-04-17 08:31:56

Adres IP:

*.*.*.88

Prawo zamówień publicznych a dokładniej przygotowywanie umów do zamówień publicznych i ogólnie doradztwo w tym temacie to mnie łączy od dłuższego czasu z ludźmi z tej kancelarii. Bardzo udana, współpraca od lat. Szczerze polecam.

ocena

5
Joanna

2020-03-03 19:40:06

Adres IP:

*.*.*.37

Pomogli mi w sprawie kredytu udzielonego we frankach szwajcarskich. Polecam.

ocena

5
Martyna

2019-05-17 12:32:17

Adres IP:

*.*.*.76

Szczerze polecam Kancelarię M.Wojciechowska i Wspólnicy. Posiadają duże doświadczenie zdobyte w różnych dziedzinach prawa.

ocena

5
Jan

2019-03-21 16:42:07

Adres IP:

*.*.*.59

Współpracuję z kancelarią od kilku już lat i jestem bardzo zadowolony,że podjąłem taką decyzję. Z pomocą kancelarii udało mi się rozwiązać kilka trudnych spraw. Polecam.

ocena

5

Inne firmy

Moda męska Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
RESCOLD klimatyzacja Rzeszów

kpt. Raginisa 1
35-513 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Flebolog - chirurg naczyniowy Warszawa


Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wypełnianie zmarszczek - Klinika Dr Parda w Piasecznie

Pani doktor to osoba godna polecenia. Nie namawia, proponuje kilka wariantów , które analizuje cenowo . Widać ze szuka najlepszego...

kasia

Średnia Ocena

5/5

Doppler Instytut skleroterapia Warszawa

Skleroterapia przeprowadzona w Doppler Instytut przyniosła znakomite efekty. Polecam!

Magdalena

Średnia Ocena

5/5

dr Łukasz Paluch

Bardzo dobre podejście do pacjenta, polecam!

Karol

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Big Bagi standardowe - Cerplast.pl

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Zachowanie spokoju cmentarza: etykieta i praktyki

Zachowanie spokoju cmentarza: etykieta i praktyki

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Techniki restauracji starych nagrobków

Techniki restauracji starych nagrobków