Opinie o Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82,
35-205 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ośrodek COGITO otworzono w 2009 roku i został założony przez Joannę Fularz. Przez pierwszy okres działalności Ośrodek Terapii Cogito zajmował się w szczególności kompleksowym leczeniem dzieci i młodzieży, a przede wszystkim leczeniem dzieci z autyzmem. Kolejne lata dały możliwości rozbudowy obszaru usług COGITO na usługi psychoterapeutyczne dla dorosłych. W działaniu z pacjentem kadra Cogito Ośrodek Terapii zwraca przede wszystkim uwagę na pełen profesjonalizm oraz zagwarantowanie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która da możliwość prowadzenie leczenia w kilku językach, jak również w formie stacjonarnej i formie online.


Ośrodek Terapii Cogito usytuowany jest w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 82. Cogito Ośrodek Terapii czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy może umówić się na wizyty pasujące do własnego harmonogramu dnia i codziennych zobowiązań. W celu rozbudowy zakresu aktywności firmy Cogito stworzył stronę www Rzeszów, na której umieszczone są wszystkie istotne informacje związane z świadczonymi usługami, terapii i dane kontaktowe, które umożliwią bezpośredni kontakt z ośrodkiem.


Ośrodek Terapeutyczny Cogito to instytucja, w którym każdy badany, niezależnie od wieku i płci, otrzyma gruntowną pomoc i wsparcie psychologiczne. Najważniejszym zamysłem Cogito Ośrodka Terapii jest przeciwdziałanie choróbom psychicznym oraz ich diagnoza i efektywna terapia. Charakter usług Ośrodka COGITO obejmuje dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każda osoba uzyska pomoc dostrojoną do jego indywidualnej sprawy.

 

W COGITO Ośrodku Terapeutycznym działają jedynie kompetentni pracownicy, którzy ciągle powiększają indywidualne doświadczenie oraz wiedzę, aby coraz lepiej stawiać diagnozę i rozpoznawać zaburzenia psychiczne. Filozofia COGITO nie odnosi się do łacińskiego odpowiednika "myślę", lecz do łacińskiego wyrazu Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc podstawowym zamysłem Cogito Ośrodka Terapii jest zamyślenie, które jest niezastąpione do odczytania i pełnego pojęcia drugiego człowieka, co daje możliwość niesienia mu nieodzownej asysty. Terapia w Cogito Ośrodku Terapii ma miejsce w atmosferze uznającej każde uczucia. Relacja pacjent-psychoterapeuta w Cogito Ośrodku Terapii nie tylko umożliwia terapię, ale również rozwój drugiego człowieka.

Sprawdź opinie o Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów (0)

Inne firmy

Panele fotowoltaiczne ML System

Zaczernie
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Zakład Reklamowy Rzeszów

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
HASBORG - maszyny cukiernicze

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Resmar meble

Panie doradziły mi oraz przeprowadziły przez proces zakupu mebli w sposób profesjonalny kulturalny oraz miły. Polecam Resmar

Anita

Średnia Ocena

5/5

HASBORG - maszyny cukiernicze

Korzystam z urządzeń od dwóch lat, niezmiennie polecam!

Maria S.

Średnia Ocena

5/5

Mikron części do elektronarzędzi

Polecam. Zamienniki części do elektronarzędzi bardzo dobrze się sprawują. Pasują idealnie.

Sławek

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Tunele Foliowe Lemar

Al. Gen. L. Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Maszyny pakujące LS TECH

Pstrągowa 218
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble ADA internetowy sklep meblowy

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

W jaki sposób można drukować na kopertach?

W jaki sposób można drukować na kopertach?

Organizacja wesela na Podkarpaciu

Organizacja wesela na Podkarpaciu

Wyjątkowe meble w stylu włoskim!

Wyjątkowe meble w stylu włoskim!