Opinie o Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82,
35-205 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ośrodek COGITO otworzono w 2009 roku i został założony przez Joannę Fularz. Przez pierwszy okres działalności Ośrodek Terapii Cogito zajmował się w szczególności kompleksowym leczeniem dzieci i młodzieży, a przede wszystkim leczeniem dzieci z autyzmem. Kolejne lata dały możliwości rozbudowy obszaru usług COGITO na usługi psychoterapeutyczne dla dorosłych. W działaniu z pacjentem kadra Cogito Ośrodek Terapii zwraca przede wszystkim uwagę na pełen profesjonalizm oraz zagwarantowanie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która da możliwość prowadzenie leczenia w kilku językach, jak również w formie stacjonarnej i formie online.


Ośrodek Terapii Cogito usytuowany jest w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 82. Cogito Ośrodek Terapii czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy może umówić się na wizyty pasujące do własnego harmonogramu dnia i codziennych zobowiązań. W celu rozbudowy zakresu aktywności firmy Cogito stworzył stronę www Rzeszów, na której umieszczone są wszystkie istotne informacje związane z świadczonymi usługami, terapii i dane kontaktowe, które umożliwią bezpośredni kontakt z ośrodkiem.


Ośrodek Terapeutyczny Cogito to instytucja, w którym każdy badany, niezależnie od wieku i płci, otrzyma gruntowną pomoc i wsparcie psychologiczne. Najważniejszym zamysłem Cogito Ośrodka Terapii jest przeciwdziałanie choróbom psychicznym oraz ich diagnoza i efektywna terapia. Charakter usług Ośrodka COGITO obejmuje dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każda osoba uzyska pomoc dostrojoną do jego indywidualnej sprawy.

 

W COGITO Ośrodku Terapeutycznym działają jedynie kompetentni pracownicy, którzy ciągle powiększają indywidualne doświadczenie oraz wiedzę, aby coraz lepiej stawiać diagnozę i rozpoznawać zaburzenia psychiczne. Filozofia COGITO nie odnosi się do łacińskiego odpowiednika "myślę", lecz do łacińskiego wyrazu Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc podstawowym zamysłem Cogito Ośrodka Terapii jest zamyślenie, które jest niezastąpione do odczytania i pełnego pojęcia drugiego człowieka, co daje możliwość niesienia mu nieodzownej asysty. Terapia w Cogito Ośrodku Terapii ma miejsce w atmosferze uznającej każde uczucia. Relacja pacjent-psychoterapeuta w Cogito Ośrodku Terapii nie tylko umożliwia terapię, ale również rozwój drugiego człowieka.

Sprawdź opinie o Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów (0)

Inne firmy

Biernat Paulina Psycholog i coach


Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Hotel Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Linea autoryzowany punkt serwisowy TASKI

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Catering Hotel Coloseum Jarosław

Korzystam z usługi cateringowej hotelu już któryś raz, świeże i smaczne jedzenie oraz mnóstwo zaoszczędzonego czasu na rzecz gości.

Adrianna

Średnia Ocena

5/5

Gasconcept Kurpinscy s.c.

Bardzo dobry kontakt z tym sprzedawcą. Polecam każdemu. Miła obsługa i atmosfera. Znalazłem wszystko czego potrzebowałem.

Jan

Średnia Ocena

5/5

Pokrycia dachowe Rzeszów WASIAK

Konkretna oferta jaką dysponuje firma. Polecam.

Grzegorz

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Paweł Siastała flebolog

al. Jana Pawła II 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Centrum Onkologii Onkomedica

Arkuszowa 73
01-934 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Drewno eukaliptusowe układane warstwami

Drewno eukaliptusowe układane warstwami

Jakie meble wypoczynkowe wybrać do salonu?

Jakie meble wypoczynkowe wybrać do salonu?

Co można, a czego nie powinniśmy zabierać z hotelu?

Co można, a czego nie powinniśmy zabierać z hotelu?