Opinie o Paweł Siastała flebolog

al. Jana Pawła II 11,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Dr Paweł Siastała to chirurg naczyniowy, który jest autorem nowoczesnej techniki Leg Restore umożliwiającej przywrócenie pacjentowi pięknych i gładkich nóg bez żylaków i pajączków. Dla doktora Pawła Siastały leczenie zmian żylnych jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Lekarz Flebolog Paweł Siastała wiedzę oraz doświadczenie zdobywał studiując na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, jak również studiował w USA na Univeristy of California.  Dr Siastała posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu żylaków. Jest profesjonalistą w dziedzinie flebologii , który nie tylko sam edukuje się na arenie międzynarodowej, ale również szkoli lekarzy z całej Polski, prowadząc seminaria z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie diagnostyki dopplerowskiej, lasera wewnątrznaczyniowego, a także kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej.


Odwiedź ciekawe internetowe wizytówki dr Paweł Siastała:
Dr Paweł Siastała chirurg naczyniowy Warszawa
Paweł Siastała flebolog
Flebolog Paweł Siastała


Pierwsza wizyta u lekarza flebologa Pawła Siastały to połączenie wywiadu z pacjentem, z kompleksowym badaniem USG Doppler żył kończyn dolnych, dzięki któremu lekarz zbada ogólną kondycję układu żylnego. Do flebologa warto umówić wizytę, gdy tylko zauważymy u siebie niepokojące objawy, nawet młode osoby zmagają się z niewydolnością żył, które będą potrzebować zabiegu. Wizyty u flebologa nie ma dolnej ani górnej granicy wieku pacjenta.

Sprawdź inne internetowe katalogi dr Siastała:

Jakimi chorobami zajmuje się lekarz flebolog?
Paweł Siastała flebolog Warszawa
Flebolog Paweł Siastała


Dr Paweł Siastała przyjmuje na al. Jana Pawła II 11A w Klinice Belvedere zlokalizowanej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wizytę u znanego lekarza flebologa może odbyć się również w formie konsultacji online , których termin należy wcześniej zarezerwować z asystentką dra Pawła Siastały. Nawet na pierwszej wizycie u lekarza flebologa możliwe jest wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków poprzedzonego wcześniejszą konsultacją z lekarzem.  Lekarz flebolog Paweł Siastała z chęcią pokazuje się rezultaty przeprowadzanego przez siebie leczenia na mediach społecznościowych w formie relacji TikTok oraz postów na Instagram, czym w dużej mierze powiększa zainteresowanie problemem niewydolności żylnej wśród publiczności w młodszym wieku, tak często leceważącej ten problem.

 

Klinikę Belvedere wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość i perfekcjonizm — dr Paweł Siastała flebolog zajmuje się kompleksowym i niezwykle skutecznym leczeniem chorób żył. Dr Siastała wybiera podejście małoinwazyjne, które odbywa się poza salą operacyjną i umożliwia pacjentowi niemal natychmiastowy powrót do swoich codziennych aktywności. Choroby żylne najczęściej dotyczą pacjentów w różnym wieku — ogromną rolę odgrywa tutaj podłoże genetyczne, jak również czynniki zewnętrzne. Dr Paweł Siastała nie tylko przyjmuje w Klinice Belvedere, ale także w Warszawie w klinice Nasmed oraz klinice Dr Szczyt.

 

Klinika Belvedere to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zarówno zlikwidować swoje niedoskonałości i spowolnić procesy starzenia się, a także poradzić sobie z problemami układu żylnego w postaci żylaków czy nieestetycznych pajączków. Klinika Belvedere zlokalizowana w Ostrowcu Świętokrzyskim na ul. Jana Pawła II 11 to miejsce, w którym każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie profesjonalną i fachową opiekę. Kadra kliniki Belvedere składa się z wykwalifikowanego i doświadczonego personelu: lekarza flebologa, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego oraz pielęgniarek, które dbają o komfort oraz bezpieczeństwo pacjentów. Pracownicy kliniki Belvedere dbają o zapewnienie klientowi odpowiedniego klimatu, który gwarantuje mu maksymalny komfort pobytu.

W przypadku medycyny estetycznej w klinice Belvedere wykonywane są przede wszystkim zabiegi umożliwiające usunięcie niedoskonałości wpływających na naszą pewność siebie oraz na poczucie naszej wartości. Decydując się na wizytę w klinice Belvedere pacjent ma pewność, że każdy zabieg jest wykonywany przez dyplomowego lekarza medycyny estetycznej, który w swojej pracy korzysta wyłącznie z certyfikowanych preparatów, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Do najchętniej wykonywanych zabiegów u dr Pauliny Siastały z pewnością można wymienić zabiegi na twarz w postaci peelingów medycznych i mezoterapii skóry oraz toksyny botulinowej. Co więcej, pani doktor wykonuje również zabiegi na oczy oraz całe ciało, jak również wykonuje zabiegi wspomagające terapię włosów.


Sprawdź opinie o Paweł Siastała flebolog (2)

Janka

2022-04-16 15:09:16

Adres IP:

*.*.*.309

Polecam, pozbyłam się pajączków na dobre.

ocena

5
Martyna

2022-04-02 15:08:20

Adres IP:

*.*.*.830

Zabieg przeprowadzony bezboleśnie i ze świetnymi rezultatami. Jestem zachwycona wizytą.

ocena

5

Inne firmy

Mesologic Systems Zestawy do pobierania osocza bogatopłytkowego

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Tworzenie sklepów internetowych Argonium

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Hotel Coloseum

Pyszne jedzenie, super lokal do spędzenia miło rodzinnie wolnego czasu.

Zuza

Średnia Ocena

5/5

Tonery DMD

Profesjonalny sprzęt, fantastyczne tonery. Jak najbardziej polecam.

Aleksandra

Średnia Ocena

5/5

Mesologic Systems Zestawy do pobierania osocza bogatopłytkowego

Oferowany przez Mesologic Systems sprzęt wyróżnia się najwyższą jakością, skutecznością, a także całkowitym bezpieczeństwem jego...

Aleksandra

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Maszyny pakujące LS TECH

Pstrągowa 218
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble ADA internetowy sklep meblowy

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble z Włoch Exceleo


Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Wyjątkowe meble w stylu włoskim!

Wyjątkowe meble w stylu włoskim!

Drewno eukaliptusowe układane warstwami

Drewno eukaliptusowe układane warstwami

Jakie meble wypoczynkowe wybrać do salonu?

Jakie meble wypoczynkowe wybrać do salonu?