Opinie o PFR - kredyty dla firm Podkarpacie

Króla Kazimierza 7/2,
35-061 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. jest organizacją samorządową, którą 10 maja 2017 roku powołał Samorząd Województwa Podkarpackiego. Głównym celem i zadaniem tej instytucji jest oferowanie wsparcia finansowego mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom. Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 4 005 000 zł. Podkarpackiemu Funduszowi Rozwoju zostało powierzone przed województwo podkarpackie oferowanie świadczeń, które mają na celu zaspokojenie potrzeb zbiorowych wśród regionalnej społeczności.

 

PFR - pożyczki dla firm Podkarpacie jest spółką samorządową oferującą instrumenty finansujące wspierające rozwój małych i średnich przedsiębiorstw na Podkarpaciu.   PFR - Podkarpacki Fundusz Rozwoju Rzeszów swoje działanie kieruje w szczególności dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które mają utrudniony dostęp do finansowania. Kryterium przyznania zapomogi przez PFR jest aktywna działalność gospodarcza na terenie województwa Podkarpackiego. Spółka jest zarejestrowana pod firmą Podkarpacki Fundusz Rozwoju Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Siedziba PFR mieści się w Rzeszowie na ulicy Króla Kazimierza 7 lok. 2.

Odwiedź powiązane porady połączone z PFR Podkarpackie:  Instrumentem finansowym są środki, które zwrócone zostały z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2007–2013. Fundusz pożyczkowy został powołany na okres 10 lat. Całkowita wartość środków, jaką zgodnie z umową województwo deklaruje przekazać w ramach zarządzania Podkarpackim Funduszem Rozwoju wynosi 120 000 000 złotych.

 

Celem działalności Podkarpackiego Funduszu Rozwoju wg Polskiej Klasyfikacji Działalności jest:

  • Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszy emerytalnych (PKD 64.99.Z)
  • Pozostałe formy udzielania kredytów (PKD 64.92.Z)
  • Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszy emerytalnych (PKD 66.19.Z)
  • Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana (PKD 82.99.Z)
  • Pozostałe pośrednictwo pieniężne (PKD.64.19.Z)
  • Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane (PKD 85.59.B)
  • Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (PKD 70.22.Z)
  • Działalność rachunkowo – księgowa, doradztwo podatkowe (PKD 69.20.Z)W ramach projektu są oferowane pożyczki dla firm Rzeszów, obrotowe, hipoteczne,pożyczki płynnościowe oraz poręczenia. Oferta jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców z województwa podkarpackiego, którzy prowadzą działalność zarówno w kraju jak i poza jego obszarem. Pomoc dedykowana jest w szczególności tym jednostkom, które nie mają możliwości uzyskania wsparcia finansowego, na przykład poprzez brak wystarczającej zdolności kredytowej, wiarygodności lub braku wkładu własnego.

 

PFR Podkarpacie zajmuje się również umocnieniem działalności inwestycyjnej MŚP na Podkarpaciu, poprzez wzmocnienie ich pozycji oraz zwiększenie konkurencyjności. PFR Sp. z o.o. funkcjonuje od 10 maja 2017 roku. Misja działania PFR to wspieranie MŚP na Podkarpaciu. Dzięki temu wspomaga także rozwój terytorium woj. Podkarpackiego. Misją wszelkich działań   PFR Podkarpacie jest zarządzanie środkami finansowymi w z akresie wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zwłaszcza poprzez usprawnienie dostępu do finansowania. PFR poza rozdysponowaniem pożyczek i kredytów dysponuje również takimi mechanizmami jak poręczenia.

Serwisy internetowe dla PFR - pożyczki dla firm Podkarpacie:Dzięki PFR podmioty gospodarcze z Podkarpacia mają możliwość uzyskania nie tylko wsparcia finansowego. Dzięki środkom mogą poprawić również swoją konkurencyjność. Zadaniem programu jest także wzmocnienie aktywności inwestycyjnych w całym sektorze MŚP województwa podkarpackiego.

Wszystkie podmioty, które chcą ubiegać się o wsparcie z programu PRF musza złożyć pisemny wniosek. Do wniosku trzeba dołączyć również dokumenty. Regulamin przyznawania świadczeń oraz wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie www.pfr-podkarpackie.pl.

Sprawdź opinie o PFR - kredyty dla firm Podkarpacie (4)

Basia

2021-02-02 19:25:23

Adres IP:

*.*.*.16

Bardzo atrakcyjne warunki kredytu.

ocena

5
Ada

2020-12-02 18:24:16

Adres IP:

*.*.*.98

Polecam wszystkim przedsiębiorcom.

ocena

5
Edyta

2020-10-07 18:23:35

Adres IP:

*.*.*.75

Dziękuję za udzielony kredyt.

ocena

5
Tomasz

2019-12-01 22:27:10

Adres IP:

*.*.*.55

Spółka udzieliła mi kredytu, warunki korzystne, a umowa czytelna i bez ukrytych haczyków.

ocena

5

Inne firmy

Doppler Instytut skleroterapia Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Hotel Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Zakład Reklamowy Rzeszów

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wypełnianie zmarszczek - Klinika Dr Parda w Piasecznie

Wypełnianie zmarszczek w klinice Dr Parda w Piasecznie jest zabiegiem rewelacyjnym i efektownym. Efekty utrzymały mi się nawet do 18...

Teresa

Średnia Ocena

5/5

Moda męska Rzeszów IMPRESJA

Super wspominam wybieranie sukni w tym salonie. Była dopracowana w każdym elemencie. Polecam każdej pannie młodej.

Dominika

Średnia Ocena

5/5

Hotel Coloseum

Jestem zachwycona pobytem, szczególnie dlatego że byliśmy zmuszeni zatrzymać się w podróży na wakacje w związku z awarią samochodu a tu...

Marysia

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Big Bagi standardowe - Cerplast.pl

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Zachowanie spokoju cmentarza: etykieta i praktyki

Zachowanie spokoju cmentarza: etykieta i praktyki

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Techniki restauracji starych nagrobków

Techniki restauracji starych nagrobków