Opinie o Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie to rodzinna firma z przyjazną atmosferą. Zlokalizowany jest on w Rzeszowie na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10 a. Gabinet oferuje profesjonalne usługi dentystyczne takie jak: stomatologia zachowawcza, protetyka, ortodoncja, leczenie kanałowe, czy wybielanie zębów. Gabinet tworzy zgrany profesjonalny zespół, który oferuje usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. W ramach leczenia zachowawczego można tu skorzystać z leczenia próchnicy zębów, rekonstrukcji mocno zniszczonych koron zębowych, leczenia endodontycznego, wybielania żywych i martwych zębów, likwidacji diastem międzyzębowych, piaskowania szkliwa czy stomatologi estetycznej czyli wybielania zębów. Ortodoncja wykonywana jest przez specjalistę II stopnia z 20 letnim stażem ortodontę -dr Dorotę Kołodziejczyk. Gwarantuje to wysoką jakość oferowanego leczenia i osiągnięcie najlepszych efektów w zakresie leczenia wad zgryzu i wad zębowych.

 

W gabinecie Kołodziejczykowie dostępne są także usługi protetyczne przy współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi. Dzięki temu możliwe jest wykonanie najwyższej jakości uzupełnienia protetycznego. Klinika oferuje elastyczne godziny pracy co umożliwia umówienie się w dogodnym dla pacjenta czasie. Wizyta może odbyć się także w sobotę, co jest dużym udogodnieniem zwłaszcza dla osób, które z różnych względów nie mają możliwości skorzystania z usług gabinetu w tygodniu. Serdeczna i miała atmosfera oraz pełne profesjonalizm wykonywanych usług sprawia że każdy pacjent czuje się tu bezpiecznie i chętnie poleca ten gabinet swojej rodzinie i znajomym. Specjaliści zatrudnieni w tym miejscu mają ogromne doświadczenie, dzięki czemu dają gwarancję fachowego zajęcia się problemami dentystycznymi swoich pacjentów.

Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny usytuowany jest w miejscowości Rzeszów, przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, z ponad 25-letnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi w dziedzinie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) jak również wybielania zębów. Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów po za wieloletnią tradycją zatrudnia profesjonalną personel, ciągle otwartą na rozwój, przystosowaną do wciąż rozwijających się potrzeb pacjentów oraz dobrze nakierowaną na nowoczesne technologie, jakie można stosować w dziedzinie korekty zębów.

Zobacz również pozostałe wizytówki dla  Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów:


Wybierając zabiegi w Rodzinnym Gabinecie Stomatologicznym Kołodziejczykowie, możesz skorzystać z wielu opcji jakie proponują stomatolodzy. Jedną z nich jest zapobieganie oraz leczenie próchnicy. Wszyscy pacjenci mogą liczyć na profesjonalną troskę ze strony załogi gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet w rzeszowie, w ofercie wyszukasz też usługi związane z ortodoncją. Mocowanie ceramicznych lub metalowych aparatów ortodontycznych wykonywane jest pod nadzorem dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, która posiada długoletnie praktykę, wykształconą pod okiem wysokiej klasy specjalistów ortodoncji również za granicą.


Stosowanie najnowszej aparatury amerykańskiej produkcji do badania uzębienia, wyróżnia Rodzinny Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie na tle pozostałych gabinetów dentystycznych. Marka Kołodziejczykowie funkcjonuje z misją. Wykorzystując najnowszy sprzęt, stosuje kanałowe leczenie zębów, zakłada korony, protezy akrylowe i szkieletowe, a także licówki porcelanowe. W razie potrzeby pacjenta, gabinet wykona również wybielanie uzębienia, które dla podtrzymania efektu   należy powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Zespół   Kołodziejczykowie Gabinetu Stomatologicznego   traktuje wszystkich pacjentów zawsze profesjonalnie. . Miła i przyjazna pacjentom atmosfera w gabinecie nadaje komfortu podczas każdej wizyty. Gabinet stomatologiczny jest otwarty również dla najmłodszych pacjentów, to bardzo dobre miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów posiada także nowoczesne wyposażenie, min. najnowszej generacji aparat do zdjęć RTG, - narzędzie pozwalające robić wysoce dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, które przyczyniają się do jak nalepszego badania uzębienia, oraz ich dokładniejszej diagnostyki.

Sprawdź opinie o Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie (1)

Robert

2019-06-14 11:02:52

Adres IP:

*.*.*.43

Jestem bardzo zadowolony z wizyty oraz przebiegu leczenia w gabinecie stomatologicznym. Pełen profesjonalizm oraz świetne podejście do pacjenta. Szczerze polecam.

ocena

5

Inne firmy

PFR - kredyty dla firm Podkarpacie

Króla Kazimierza 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Puls Druk - druk offsetowy Warszawa

Słowackiego 22a
05-816 Michałowice

Średnia Ocena

5/5
Producent kantówki okiennej RICHD.ANDERS

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Siedlisko Janczar imprezy okolicznościowe - komunie, wesela

Idealne miejsce na organizację każdej rodzinnej uroczystości, polecam.

Agnieszka

Średnia Ocena

5/5

Meble KANET

Oferują duży wybór materiałów a do tego potrafią celnie doradzić takim niezdecydowanym osobom jak ja. Zrobione meble bardzo mi się podobają.

Dominika

Średnia Ocena

5/5

Doppler Instytut skleroterapia Warszawa

Polecam mgr Monika Cygler z Klinika Flebologii Warszawa - Doppler Instytut. Cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj, po zabiegu...

Ania Małek

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Doradztwo regulacyjne Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Prawne aspekty rejestracji działalności online

Prawne aspekty rejestracji działalności online

Jak prawidłowo rozliczać dochody z działalności online?

Jak prawidłowo rozliczać dochody z działalności online?

Dlaczego warto organizować Zieloną Szkołę?

Dlaczego warto organizować Zieloną Szkołę?