Opinie o Data-Com Internet Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Operator internetowy Data Com Rzeszów udostępnia swoje usługi z udostępnienia Internetu w całym Rzeszowie od ponad ponad 16 lat. Nabyta przez lata pracy wiedza oraz doświadczenie pozwalają na szeroki zakres proponowanych usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego.

Serwisy internetowe dla  Dostawca usług internetowych DATA-COM Internet:DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dlatego też klient może czerpać przyjemność podczas korzystania z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Warto również, zastanowić się nad możliwością zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Potocznie zwana "radiówka" funkcjonuje bez użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję danych. Data Com jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który oferuje także usługi serwisowania sieci. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno usuwaniem usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Powiązane artykuły dla innych serwisów www:


Operator internetowy DATA-COM Internet kieruje swoje usługi dla firm i domów i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie i miejscowościach obsługiwanych przez firmę. Firma specjalizuje się bowiem nie tylko w sprzedaży Internetu światłowodowego oraz radiowego, zajmuje się także outsorcingiem IT, budową oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją wad technicznych. Dodatkowo klienci DATA-COM mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, użytkowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.


Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM ma do zaoferowania lokalom prywatnym i należącą do firm zróżnicowane pakiety do samodzielnego wyboru. Odróżniają się między sobą nawzajem stawką w każdym miesiącu regulowanej płatności i liczbą megabitów wysyłania i megabitów pobierania. Internet światłowodowy na terenie Rzeszowa i okolic od operatora Internetu DATA-COM istnieje w czterech wariantach, dzięki temu każdy klient odnajdzie dobraną do siebie czy też swojej firmy ofertę. Kwota najtańszej opcji dzisiaj to nie więcej niż prawie 30 złotych, najdroższy (w dzisiejszej kwocie 150 złotych regulowanej we wszystkich miesiącach) stanowi najlepsze wyjście dla przedsiębiostw albo klientów mających wielkie oczekiwania lub zwyczajnie nieuznających kompromisów. "Radiówka" na Podkarpaciu również istnieje w różnych rodzajach, których kwota szacuje się 29,99-150 złotych płaconych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach. Operator Internetu świadczący swoje usługi w Rzeszowie i okolicach DATA-COM ma do zaproponowania duży wybór rozwiązań dla każdego klienta. Opinie w Internecie odnośnie firmy i jej oferty traktuje się jako świadectwo dla profesjonalnej obsługi klienta, jak również samej jakości usług dostawcy Internetu w Rzeszowie DATA-COM oraz sprawnie działającego dostarczanego przez niego Internetu w Rzeszowie.

Sprawdź opinie o Data-Com Internet Rzeszów (3)

Darek

2023-11-06 12:48:11

Adres IP:

*.*.*.10

Polecam. Dostępne pakiety dla firm i domów zadowolą każdego.

ocena

5
Andrzej Hober

2023-09-18 12:47:34

Adres IP:

*.*.*.137

Lider w dostawie internetu w Rzeszowie. Opcje światłowodowe i radiowe, profesjonalne wsparcie techniczne i atrakcyjne ceny.

ocena

5
Witek

2023-07-31 13:56:26

Adres IP:

*.*.*.56

DATA-COM to naprawdę profesjonalny dostawca Internetu, który zawsze służy pomocą. Ich zespół techniczny działa szybko i sprawnie, rozwiązując wszelkie problemy w mgnieniu oka!

ocena

5

Inne firmy

Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Puls Druk - druk offsetowy Warszawa

Słowackiego 22a
05-816 Michałowice

Średnia Ocena

5/5
Meble do ogrodu Łaciak

Kościuszki 86B
42-450 Niegowonice

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Producent opakowań kartonowych MasterPack

Super jakość opakowań do pakowania odzieży.

Gośka

Średnia Ocena

5/5

HASBORG - maszyny cukiernicze

Maszyny sprawują się bez zarzutu. Firma godna polecenia.

Sławek

Średnia Ocena

5/5

Data-Com Internet Rzeszów

DATA-COM to naprawdę profesjonalny dostawca Internetu, który zawsze służy pomocą. Ich zespół techniczny działa szybko i sprawnie,...

Witek

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Ekskluzywne meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Planowanie wesela w hotelu - jak skutecznie budżetować wydarzenie?

Planowanie wesela w hotelu - jak skutecznie budżetować wydarzenie?

Wybór rozrywki na weselu w hotelu: DJ, Zespół muzyczny czy inne opcje?

Wybór rozrywki na weselu w hotelu: DJ, Zespół muzyczny czy inne opcje?

Magiczne plenerowe wesele w hotelu: świeże powietrze dla zakochanych

Magiczne plenerowe wesele w hotelu: świeże powietrze dla zakochanych