Opinie o Data-Com Internet Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

Operator internetowy Data Com Rzeszów udostępnia swoje usługi z udostępnienia Internetu w całym Rzeszowie od ponad ponad 16 lat. Nabyta przez lata pracy wiedza oraz doświadczenie pozwalają na szeroki zakres proponowanych usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego.

Serwisy internetowe dla  Dostawca usług internetowych DATA-COM Internet:DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dlatego też klient może czerpać przyjemność podczas korzystania z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Warto również, zastanowić się nad możliwością zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Potocznie zwana "radiówka" funkcjonuje bez użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję danych. Data Com jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który oferuje także usługi serwisowania sieci. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno usuwaniem usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Powiązane artykuły dla innych serwisów www:


Operator internetowy DATA-COM Internet kieruje swoje usługi dla firm i domów i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie i miejscowościach obsługiwanych przez firmę. Firma specjalizuje się bowiem nie tylko w sprzedaży Internetu światłowodowego oraz radiowego, zajmuje się także outsorcingiem IT, budową oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją wad technicznych. Dodatkowo klienci DATA-COM mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, użytkowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.


Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM ma do zaoferowania lokalom prywatnym i należącą do firm zróżnicowane pakiety do samodzielnego wyboru. Odróżniają się między sobą nawzajem stawką w każdym miesiącu regulowanej płatności i liczbą megabitów wysyłania i megabitów pobierania. Internet światłowodowy na terenie Rzeszowa i okolic od operatora Internetu DATA-COM istnieje w czterech wariantach, dzięki temu każdy klient odnajdzie dobraną do siebie czy też swojej firmy ofertę. Kwota najtańszej opcji dzisiaj to nie więcej niż prawie 30 złotych, najdroższy (w dzisiejszej kwocie 150 złotych regulowanej we wszystkich miesiącach) stanowi najlepsze wyjście dla przedsiębiostw albo klientów mających wielkie oczekiwania lub zwyczajnie nieuznających kompromisów. "Radiówka" na Podkarpaciu również istnieje w różnych rodzajach, których kwota szacuje się 29,99-150 złotych płaconych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach. Operator Internetu świadczący swoje usługi w Rzeszowie i okolicach DATA-COM ma do zaproponowania duży wybór rozwiązań dla każdego klienta. Opinie w Internecie odnośnie firmy i jej oferty traktuje się jako świadectwo dla profesjonalnej obsługi klienta, jak również samej jakości usług dostawcy Internetu w Rzeszowie DATA-COM oraz sprawnie działającego dostarczanego przez niego Internetu w Rzeszowie.

Sprawdź opinie o Data-Com Internet Rzeszów (3)

Darek

2023-11-06 12:48:11

Adres IP:

*.*.*.10

Polecam. Dostępne pakiety dla firm i domów zadowolą każdego.

ocena

5
Andrzej Hober

2023-09-18 12:47:34

Adres IP:

*.*.*.137

Lider w dostawie internetu w Rzeszowie. Opcje światłowodowe i radiowe, profesjonalne wsparcie techniczne i atrakcyjne ceny.

ocena

5
Witek

2023-07-31 13:56:26

Adres IP:

*.*.*.56

DATA-COM to naprawdę profesjonalny dostawca Internetu, który zawsze służy pomocą. Ich zespół techniczny działa szybko i sprawnie, rozwiązując wszelkie problemy w mgnieniu oka!

ocena

5

Inne firmy

Zakład Kamieniarski Piotr Socha

Kościuszki 74
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

5/5
Catering Hotel Coloseum Jarosław

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Klasyczne meble Rad-Pol

ad - Pol Sp. z o.o. najlepsza firma w okolicach! Super transakcja, meble biurowe fajnej jakości. Bardzo sprawnie i profesjonalnie. Tak...

Artur

Średnia Ocena

5/5

SMART KID BELT

Naprawdę fajny adapter.

Jola

Średnia Ocena

5/5

Mikron części do elektronarzędzi

Polecam sklep stacjonarny w Jarosławiu. Duży wybór towaru.

Tomek

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Big Bagi standardowe - Cerplast.pl

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Zachowanie spokoju cmentarza: etykieta i praktyki

Zachowanie spokoju cmentarza: etykieta i praktyki

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Techniki restauracji starych nagrobków

Techniki restauracji starych nagrobków