Co można, a czego nie powinniśmy zabierać z hotelu?

Co można, a czego nie powinniśmy zabierać z hotelu?

Wynajmujesz pokój hotelowy na kilka dni podczas podróży służbowej? A może jesteś na kilkudniowych wakacjach z rodziną i zatrzymałeś się w przepięknym pensjonacie? Do dyspozycji w łazience masz podstawowe przybory toaletowe, kapcie, miły szlafrok oraz ręcznik... czy którekolwiek z tych przedmiotów mogą trafić do Twojej torby? Hotelowe gratisy są niezwykle przydatne w przypadku kolejnych podróży samolotem, gdzie nie możesz zabrać pełnowymiarowego szamponu czy płynu do mycia ciała — w takich chwilach niewielkie rozmiary produktów łazienkowych przyjdą Ci z pomocą! Oczywiście nie wszystko, co znajduje się w Twoim pokoju hotelowym, możesz bezkarnie zabrać. Co można, a czego nie należy zabierać z pokoju hotelowego?

Co możesz zabrać z pokoju hotelowego?
Oczywiście jedną z pierwszych rzeczy, która przychodzi nam na myśl, są miniaturowe opakowania szamponów, żelów do mycia, balsamów, jak również mydeł, które są przeznaczone do wykorzystania przez gości hotelowych w łazienkach. Skoro możesz ich bezkarnie używać, to równie dobrze możesz je zabrać ze sobą do bagażu. Nawet jeśli wykorzystasz wspomniane przybory toaletowe, możesz zabrać ze sobą puste buteleczki, które później umożliwią Ci przelanie swoich ulubionych kosmetyków w przypadku kolejnych podróży. W przypadku hoteli o wyższym standardzie często w pokojach hotelowych, hotel Strzyżów, dla gości zostawanie są wejściówki i bilety, np. do muzeów, kin czy teatrów — takie prezenty zdecydowanie warto zabrać i z nich skorzystać. W hotelach często znajdują się również specjalne zestawy w postaci szczoteczek, past do zębów oraz nici dentystycznych, a nawet mini zestawy do szycia — w tym przypadku się nie krępuj i zabieraj je ze sobą!

Czego się wystrzegać?
Do najczęściej kradzionych przedmiotów hotelowych można zaliczyć: sztućce, zasłony, pościele, ramki na zdjęcia, a nawet czajniki! Zdarza się nawet, że goście hotelowi zabierają ze sobą baterie od pilota, ręczniki czy rośliny... oczywiście takie zachowanie jest nieetyczne, dlatego warto zastanowić się dwa razy czy warto, zanim zabierzemy coś z pokoju hotelowego!

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG - maszyny cukiernicze

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Znaczenie treści na stronie www w kontekście SEO

Znaczenie treści na stronie www w kontekście SEO

Responsywność strony www – znaczenie i technologie

Responsywność strony www – znaczenie i technologie

Internet światłowodowy a Internet radiowy - który jest dla Ciebie lepszy?

Internet światłowodowy a Internet radiowy - który jest dla Ciebie lepszy?