Opinie o Domek do wynajęcia w Radawie

,
37-523 Radawa

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Domek Radawa to przestrzeń, która wpisze się w gusta turystów, których głównym celem jest aktywny wypoczynek lub dla tych z Państwa, którzy pragną poleniuchować w otoczeniu pierwotnej przyrody. Dla tych nieco bardziej aktywnych — domek jest zlokalizowany w pobliżu licznych atrakcji np. wypożyczalni kajaków z możliwością wyboru trasy dwu- lub czterogodzinnej, podczas której można podziwiać przepiękne krajobrazy Radawy.

Warto wspomnieć, że Radawa to drugie miejsce w Polsce, w którym wykrywalna jest ogromna ilość jodu znajdującego się zarówno w powietrzu, jak i w glebie. Zwiedzanie Radawy i okolic można rozpocząć poprzez spacery po ścieżkach przyrodniczo-krajoznawczych, jazdę rowerem po ponad 60 km dróg o płaskim charakterze, jak również poprzez jazdę na koniu — w pobliżu domku zlokalizowana jest stadnina koni wraz z instruktorami.

Dla tych, którzy chcą poleniuchować przez okres wypoczynkowy, gwarantujemy, że domek Radawa został przygotowany w taki sposób, aby zapewnić turystom komfortowe warunki mieszkaniowe — w żadnym wypadku nie rezygnują Państwo z najwyższych standardów na rzecz powrotu w stronę natury. Do dyspozycji gości dostępne są trzy pokoje dwuosobowe oraz jeden pokój czteroosobowy. Oprócz tego, do dyspozycji wszystkich mieszkańców dostępny jest salon, w którym umieszczono nastrojowy kominek umilający chłodniejsze wieczory — nad kominkiem znajduje się telewizor. Oczywiście w domku dostępna jest luksusowa łazienka wraz z wanną. Nie mają Państwo konieczności chadzania do restauracji — w domku dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia, w której można przechowywać żywność oraz ją przygotowywać. Jeżeli jednak decydują się Państwo na jedzenie poza domkiem, w pobliżu znajduje się tania karczma z domowym jedzeniem.

Wynajęcie całego domku związane jest z kosztem 300 zł za dobę, jednakże jeżeli chcą Państwo zarezerwować domek na dłuższy czas, istnieje możliwość negocjacja ceny. Do domku Radawa można przyjechać wraz ze swoimi zwierzakami — nie ma konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

Sprawdź opinie o Domek do wynajęcia w Radawie (0)

Inne firmy

SEONETIUM Agencja Marketingowa

Goździkowa 14A/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Obrońców Poczty Gdańskiej
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klasyczne meble Rad-Pol

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Doppler Instytut skleroterapia Warszawa

Polecam mgr Monika Cygler z Klinika Flebologii Warszawa - Doppler Instytut. Cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj, po zabiegu...

Ania Małek

Średnia Ocena

5/5

Pokrycia dachowe Rzeszów WASIAK

Jeśli chodzi o pokrycia dachowe, posiadają zdecydowanie najlepszą ofertę jak i doradztwo. Polecam.

Mariusz

Średnia Ocena

5/5

Mesologic Systems Zestawy do pobierania osocza bogatopłytkowego

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to doskonały sposób na ujędrnienie skóry oraz zwiększenie jej elastyczności. Firma...

Arlena

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Tunele Foliowe Lemar

Al. Gen. L. Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Maszyny pakujące LS TECH

Pstrągowa 218
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble ADA internetowy sklep meblowy

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

W jaki sposób można drukować na kopertach?

W jaki sposób można drukować na kopertach?

Organizacja wesela na Podkarpaciu

Organizacja wesela na Podkarpaciu

Wyjątkowe meble w stylu włoskim!

Wyjątkowe meble w stylu włoskim!