Sculptra - Zabieg medycyny estetycznej

Sculptra - Zabieg medycyny estetycznej

Sculptra to nieinwazyjny zabieg estetyczny mający na celu stymulację produkcji kolagenu, który pełni wyjątkowo ważną rolę w strukturze skóry. W związku ze stopniową utratą kolagenu z organizmu, warto pomyśleć o jego uzupełnieniu. To sprawi, że skóra odzyska młodzieńczy oraz promienny wygląd, a także pozwoli zahamować proces starzenia się skóry, który skutkuje jej widocznym wiotczeniem oraz powstawaniem zmarszczek. 

Zabieg Sculptra polega na wstrzyknięciu głęboko w skórę kwasu L-polimlekowego, który skutecznie wypełnia wszelkie zmarszczki czy bruzdy powstałe z biegiem lat poprzez stymulację produkcji kolagenu. Następnie, przez kilka kolejnych dni, powinno się masować skórę w okolicy, gdzie został podany preparat. Umożliwi to jego dokładne rozprowadzenie, co znacznie wzmocni jego działanie oraz przyspieszy efekty leczenia. Działanie zabiegu jest stopniowe, dzięki czemu osiągane za jego pomocą rezultaty są w pełni naturalne. Najczęstszymi wskazaniami do tego typu zabiegów są fałdy nosowo-wargowe, zapadnięte policzki lub skronie, zmarszczki w kącikach ust, a także wiotka skóry twarzy. Zastosowanie kwasu sprawi, że rysy twarzy staną się o wiele pełniejsze, a twarz nabierze młodzieńczego, promiennego wyrazu. Efekty zabiegu narastają z upływem czasu i mogą utrzymywać się ponad 2 lata. Po tym czasie na nowo rozpoczyna się proces starzenia się skóry, który również odbywa się stopniowo, dzięki czemu można uniknąć drastycznego pogorszenia wyglądu. Kwas używany w czasie zabiegu jest w pełni bezpieczny dla organizmu i całkowicie się w nim rozpuszcza, co pozwala uniknąć efektów ubocznych. Czasami tuż po zabiegu występować może obrzęk lub zaczerwienienie, jednak dolegliwości te bardzo szybko ustępują. Mała inwazyjność zabiegu sprawia, że nie wymaga on hospitalizacji ani długotrwałej rekonwalescencji, dzięki czemu można powrócić do swoich codziennych aktywności niemal od razu po jego zakończeniu. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych oraz zajętych, które pragną dokonać niewielkich zmian w swoim wyglądzie, jednak nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Ponadto, zabieg nie trwa długo, co umożliwia cieszenie się jego spektakularnymi efektami bez konieczności spędzania długiego czasu w klinice czy gabinecie. Zabieg Sculptra proponowany jest przez Klinikę Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie, gdzie z łatwością można uzyskać efekt sprężystej oraz niezwykle elastycznej skóry. 

Wyjątkowo naturalne, a zarazem długotrwałe rezultaty osiągane za pomocą zabiegu Sculptra sprawiają, że jest to zdecydowanie metoda godna polecenia dla osób ceniących sobie skuteczność oraz szybkość świadczonych usług. Dzięki stopniowo narastającym efektom zabiegu, twarz jest po nim w pełni naturalna, a przy tym promienna oraz pełna młodzieńczego blasku.

Opinie (3)

Kasia_S

2020-01-17 06:54:01

Adres IP:

*.*.*.35

Skusiłam się za namową przyjaciółki a w zasadzie to jak ją zobaczyłam po zabiegu Sculptra. Zmiana, której nie sposób nie zauważyć.
Gosia_34

2019-05-15 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.5

Moze sie skusze na zabieg, kto wie :))) u Dr Pardy
jola

2019-02-01 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.45

Dzięki zabiegowi Sculptra w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie moja skóra stała się sprezysta i jędrna. Dziekuję

Zobacz firmy

HASBORG - maszyny cukiernicze

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Tonery DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Wprowadzenie do programowania maszyn do ciastek

Wprowadzenie do programowania maszyn do ciastek

Porady dotyczące przechowywania i konserwacji pelletu sosnowego

Porady dotyczące przechowywania i konserwacji pelletu sosnowego

Jak zminimalizować straty w produkcji spożywczej?

Jak zminimalizować straty w produkcji spożywczej?