Opinie o Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 8 ocen

5

Atmosfera

5

Wynagrodzenie

5

Czy polecił(a)byś firmę znajomym?

PZL Mielec Tworzywa Sztuczne specjalizuj się w budowie laminatów oraz kompozytów wykorzystywanych w motoryzacji, kolejnictwie oraz lotnictwie zakład specjalizuje się również w produkcji wyrobów militarnych.  Producent elementów z laminatów dla kolei i lotnictwa PZL Mielec ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie  produkcji wyrobów specjalnych z tworzywa sztucznego ale różnych dziedzin przemysłu motoryzacyjnego.  W procesie produkcji używane przykładowo laminowanie ręczne w temperaturze otoczenia wykonywanie laminatu metodą infuzji, wtrysk termoplastów, formowanie tworzyw sztucznych, wulkanizacja elementów gumowych, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Firma w procesie produkcji wykorzystuje z takich   urządzeń jak: komputerowe frezarki CNC, numeryczne plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane komputerowo, pracy wulkanizacyjne o nacisku od 37t do 150 t.


Sprawdź ciekawe wizytówki  Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec:

 

 

 
Całą ofertą  usług którymi zajmuje się Producent kompozytów PZL Mielec poznasz na oficjalnej stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą poznasz również jak firma pracuje. W portfolio   PZL Mielec Tworzywa Sztuczne znajdują się między innymi takie elementy jak: łopaty do wiatraków, laminowane fotele dentystyczne, laminowane elementy do szaf rozdzielczych, elementy dla pociągów. Firma wytwarza również specjalistyczne elementy dla przemysłu militarnego   należą do nich między innymi : hełmy ochronne z kompozytów przeznaczone dla sektora ochrony, płyty balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłon pokładowych radarów produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Producent elementów z tworzywa sztucznego dla kolei i lotnictwa PZL Mielec jest ciągły rozwój wydajności oraz jakości oferowanych usług.

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do dla z zewnętrznych serwisów informacyjnych:

 

 

 


Producent kompozytówTworzywa Sztuczne PZL Mielec to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba zlokalizowana jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to firma, która działa na rynku od 1994 roku, dzięki czemu ma wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę na temat produkcji części kompozytowych, tworzywowych i gumowych wykorzystywanych podczas tworzenia wyrobów lotniczych, kolejowych czy wyrobów specjalnych.

Producent elementów z kompozytu od roku 1998 nieustannie wdraża nowoczesne technologie produkcyjne oraz otrzymuje certyfikaty dotyczące systemów zarządzania jakością w procesach produkcji kompozytów. Firma uzyskała certyfikaty kwalifikowanego dostawcy dla wszystkich współpracujących z nią klientów, do których należą m.in. Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., Hawker Beechcraft czy Spirit AeroSystems. Marka nie tylko przynależy do stowarzyszenia "Dolina Lotnicza", ale również do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej".

Atutem firmy produkującej kompozyty dla kolei jest wykwalifikowana kadra pracowników, a także ich wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu jakością specjalnie wyprodukowanych produktów. Dzięki temu klienci mają gwarancję zakupu wysokogatunkowych części i podzespołów, które są gwarancją maksymalnej satysfakcji.

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec oprócz produkowania kompozytów dla kolei i lotnictwa oferują także produkcję elementów kompozytowych, tworzywowych i gumowych, które znajdą swoje zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu, m.in. dostępne są elementy kompozytowe przeznaczone do montażu w zespole elektrowni wiatrowych, laminowane osłony przeznaczone do szaf o wysokim napięciu, a także elementy laminowane przeznaczone do stworzenia foteli dentystycznych.

Sprawdź opinie o Producent kompozytów Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (8)

Kamil

2021-11-08 17:46:35

Adres IP:

*.*.*.84

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to firma, która zna się na swoim fachu. Polecam.

ocena

5
Damian

2021-10-11 17:00:44

Adres IP:

*.*.*.71

Jak zawsze mam pozytywną opinię odnośnie Tworzyw Sztucznych PZL Mielec. Części są dobre i solidnie wykonane.

ocena

5
Justyna

2021-08-05 16:40:07

Adres IP:

*.*.*.44

Bogata oferta lotnicza. Polecam, profesjonalne podejście do Klientów i gwarancja zadowolenia.

ocena

5
Marek

2021-07-20 23:07:06

Adres IP:

*.*.*.66

Klienci otrzymują gwarancję zakupu wysokogatunkowych części i podzespołów. Wiele lat korzystam z usług firmy PZL Mielec i mogę polecić.

ocena

5
Dorota

2021-07-18 17:51:50

Adres IP:

*.*.*.44

Polecam. Gwarancja zadowolenia.

ocena

5
Janusz.

2021-07-03 20:49:18

Adres IP:

*.*.*.39

Polecam tego producenta wyrobów kompozytowych, tworzywowych i klejonych dla lotnictwa. Współpraca przebiega pomyślnie od wielu lat.

ocena

5
Sandra

2021-07-02 10:32:02

Adres IP:

*.*.*.67

Współpraca na najwyższym poziomi, krótki czas oczekiwania i spełnione wszelkie standardy. Firma godna polecenia.

ocena

5
Mariusz

2021-01-22 09:05:58

Adres IP:

*.*.*.83

Na wysoką jakość wyrobów wpływa bogate doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza PZL Mielec. Profesjonalizm!

ocena

5

Inne firmy

Biernat Paulina Psycholog i coach


Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Sharp Optimised University - Interaktywna dydaktyka


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

HASBORG - maszyny cukiernicze

Serwis, obsługa klienta, wprowadzenie do pracy z zakupionymi urządzeniami. Wszystko oceniam jako wysoko profesjonalne działania.

Zuber K.

Średnia Ocena

5/5

dr Łukasz Paluch

Przemiła atmosfera i wysoki standard w klinice.

Kamila

Średnia Ocena

5/5

Maxton Design

Polecam

Mariusz

Średnia Ocena

5/5

Najnowsze firmy w bazie

Big Bagi standardowe - Cerplast.pl

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Profesjonalna wycena nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Data-Com Internet Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Zachowanie spokoju cmentarza: etykieta i praktyki

Zachowanie spokoju cmentarza: etykieta i praktyki

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Poradnik: Jak czyścić nagrobki z różnych materiałów?

Techniki restauracji starych nagrobków

Techniki restauracji starych nagrobków